• 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Wycieczka do teatru i parku trampolin.

Dnia 28. 11. 2022r.  chętni uczniowie  klas III-VIII wybrali  się na wycieczkę do  rzeszowskiego Teatru Maska na spektakl pt. „ Zaginiony świat” oraz do parku trampolin. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Duże wrażenie wywarła na oglądających spektakl sceneria oraz dinozaury. Nie mogli oderwać oczu od tego, co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada 2022 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.  Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.

 48.jpg44.jpg

Atrakcją spotkania były konkurencje , podczas których uczniowie musieli wykazać się doskonałą zręcznością i szybkością wykonując zadania przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości , dostarczyło miłych wrażeń oraz było okazją do wesołej zabawy.

45.jpg

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć -> TUTAJ